#ВажливоЗнати: Шахраї намагаються ошукати пенсіонерів у процесі «ідентифікації»

Дата: 22.02.2024 10:53

Увага! Невідомі особи, представляючись працівниками Пенсійного фонду України, просять у пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб (#ВПО), які мають пройти фізичну ідентифікацію, реквізити банківських карток.

🆔 Офіційно заявляємо, що ані для подання заяви на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв’язку, ані для процедури ідентифікації, продовження чи поновлення виплат, уповноважені працівники Фонду не використовують для підтвердження особи пенсіонера інформацію про реквізити банківських карток. Це не передбачено жодним нормативним документом.

☎️ У разі якщо вам телефонують з такою пропозицією, радимо повідомляти про факт шахрайства органи Національної поліції України.

👩‍💻 Про порядок подання заяви на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв’язку та з алгоритмом її проведення ознайомлюйтесь за посиланням 🌐https://t.ly/zy7SP

Пенсійний фонд України