У Черняхові вручили посмертні нагороди родинам українських захисників та відзнаку Міністерства оборони України - ветерану

Дата: 23.02.2024 15:42

У Черняхові відбулося вручення родинам трьох полеглих Героїв нагород їхніх чоловіків, синів та батьків. Цю почесну місію виконали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, заступник начальника 9 відділу Житомирського РТЦК та СП Іван Войтович, завідувач підрозділу «Ветеранський простір» і учасник бойових дій Костянтин Мікушин.

За мужність і героїзм, виявлені під час захисту України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені:

• солдат Леонід МАРЧЕНКО (нагороду отримали дружина Юлія Олексіївна, мама Героя Віра Степанівна та його донька Дарина);

• старший солдат Віктор ОГНЄВ (нагороду отримали дружина Оксана Миколаївна та його сини);

• молодший сержант Володимир ВОЙТОВИЧ (нагороду батька отримали син Олександр та донька Анна, а також брат Героя Віктор).

Крім того, відзнакою Міністерства оборони України «10 років сумлінної служби» нагороджений житель Черняхівської громади Федір Охмак. На захисті України старший сержант стояв з 2015 року аж до кінця грудня 2023 року. Разом зі своїми побратимами пройшов чимало особливо небезпечних ділянок фронту Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Донецької і Миколаївської областей. Відзнаки «За службу державі», «За заслуги», медаль «За участь в антитерористичній операції», нагрудний знак «Срібний едельвейс», яких раніше був удостоєний,  краще будь-яких слів говорять про відвагу патріота.