Сьогодні День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

Дата: 26.02.2024 11:49

24 лютого 2014 року кораблі військово-морського флоту рф, які охороняли морську акваторію в районі проведення Сочинської олімпіади, прийняли на борт у Новоросійську «зелених чоловічків» (російських військовослужбовців без розпізнавальних знаків) разом із бойовою технікою та вийшли курсом на Севастополь.

26 лютого під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян.

Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією.

Проте того дня у мирний спосіб кримчанам
вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

Ми пам'ятаємо і підтримуємо спротив тисячі жителів Кримського півострова, які вийшли у Сімферополі на мітинг у підтримку територіальної цілісності України і продовжують боротьбу проти окупантів.

Дякуємо всім, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. Адже боротьба триває.  Крим - це Україна!

Юрій ТАРАСЮК,
начальник Житомирської районної військової адміністрації