Утверджувати українську національну та громадянську ідентичність уже сьогодні

Дата: 05.03.2024 15:14

5 березня в приміщенні Житомирської районної військової адміністрації відбувся семінар-тренінг «Консультативно-дорадчі органи у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» для представників територіальних громад Житомирського району, які відповідають за напрям національно-патріотичного виховання.

Захід організований Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, яке представляла заступниця начальника Людмила Гуменна, спільно з відділом освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА.

За дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка семінар-тренінг відкрив його заступник В’ячеслав Авраменко. Він наголосив на тісній взаємодії органів влади з органами місцевого самоврядування у справі формування української національної й громадянської ідентичності та побажав учасникам плідної роботи.

Під час тренінгу присутнім було надано вичерпну інформацію про чинні нормативно-правові акти, які регулюють питання реалізації державної політики в означеній сфері. Крім того, представники громад отримали методичну допомогу щодо створення при міських, селищних, сільських радах постійно діючих консультативно-дорадчих органів – координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.