Юрій Тарасюк взяв участь в урочистому відкритті змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед ЗСО Станишівської громади
Сьогодні, 6 березня, на базі Станишівського ліцею відбулося відкриття ІІ етапу спортивних командних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти Станишівської громади.
Участь в урочистостях взяв начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук.
Вітаючи юних волейболістів (а саме з цього виду спорту в громаді розпочався територіальний етап змагань), Юрій Тарасюк побажав хлопцям вдалих стартів, успішної гри, відчуття командного духу та спортивного азарту.
«Перший масштабний спортивний проєкт спрямований насамперед на залучення якомога більшої кількості учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, – зазначив очільник Житомирського району. – Нехай це буде лише початок шляху до спортивних вершин обдарованої юні. Хто зна, можливо, саме проєкт допоможе комусь з цих учнів у майбутньому знайти себе в професійному спорті, представляти район, область на всеукраїнських змаганнях, прославляти нашу державу на міжнародній спортивній арені».
Перед початком змагань присутні вшанували світлу пам’ять усіх, хто віддав своє життя в російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність своєї держави.
За підсумками спортивного турніру, третє місце здобула команда волейболістів з Луківської гімназії, друге – Станишівського ліцею. А переможцем стала команда Пісківського ліцею, яка і візьме участь у ІІІ, районному, етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #волейбол