У Новоборівській територіальній громаді відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям та родинам військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з окупантами

Дата: 07.03.2024 13:15

Сьогодні, 07 березня 2024 року, в Новоборівському будинку культури відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям та родинам військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з окупантами.

Вручали нагороди селищний голова Григорій РУДЮК та інструктор другого відділу Житомирського ТЦК та СП Олександр НОВАКОВСЬКИЙ.

Відповідно до наказу Міністерства оборони України, відзнакою міністерства, медаллю за поранення(тяжке) нагороджено військового з с. Старий Бобрик МИХАЙЛЕЦЯ Артура Олександровича.

Медаль «За поранення» – відомча відзнака Міністерства оборони України. Медаллю нагороджуються військовослужбовці ЗСУ, які отримали поранення під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Висловлюємо вдячність МИХАЙЛЕЦЮ Артуру за мужність виявлену під час захисту територіальної цілісності нашої держави.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено загиблих військовослужбовців:

- солдата ГРЕБЕНЮКА Руслана Петровича(посмертно), нагороду отримав син;

- солдата ГОРБАТЮКА Петра Вікторовича(посмертно), нагороду отримали сестра та брат.

Ми завжди будемо пам’ятати наших Героїв, які віддали своє життя за мир, свободу і незалежність України!

Новоборівська об'єднана громада