Працівники Житомирської РВА нагадали: творча спадщина Великого Кобзаря безсмертна. ВІДЕО

Дата: 09.03.2024 08:15

Тарас Григорович Шевченко був різнобічно талановитою людиною. Видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч відомий на весь світ. Його вірші знають, читають, вчать напам’ять не тільки в Україні, але й за кордоном. Вірші Великого Кобзаря покладено на музику, в тому числі й на сучасну.

Картини художника Шевченка не менш відомі, ніж літературні твори. "Заповіт" Тараса Григоровича — твір глибоко філософського змісту, написаний понад 150 років тому, ніколи не втратить своєї актуальності, як і безліч інших творів, створених великим сином України.

Саме тому сьогодні, у день народження Тараса Григоровича Шевченка, працівники Житомирської районної військової адміністрації на чолі з її начальником Юрієм Тарасюком зачитали (і навіть заспівали) кілька поетичних творів видатного українця, аби вкотре нагадати — творча спадщина невичерпно талановитого українського поета, художника, мислителя — увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури та досі є актуальною і пророчою.