У фокусі підвищеної уваги  – підтримка агробізнесу як основного джерела продовольчої безпеки країни

Дата: 11.03.2024 15:06

Сьогодні, 11 березня, під головуванням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка відбулася спільна нарада за участю представників Житомирської ОВА – директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Наталії Арендарчук, ГУ Держпродспоживспілки України в Житомирській області – першого заступника начальника Ігоря Волківського, АБ  «Укргазбанк»  – начальника управління Вікторії Козловець.

Участь у заході взяли  представники органів місцевого самоврядування та аграрії району. Присутнім презентували інформацію про стан агропромислового комплексу Житомирщини в цілому у 2024 році, його перспективи та доступні фінансові інструменти, зокрема програми державної грантової підтримки, для сільськогосподарських товаровиробників  району.

Окремі аграрії поділилися успішними прикладами реалізації державних програм підтримки їх агробізнесу, що дають можливість не тільки триматися на плаву, а й стабільно розвивати власне виробництво.

«Нашим агровиробникам уже понад два роки доводиться працювати в складних умовах воєнного часу. Їхній внесок у національну економіку є неоціненним. Тому будь-яка фінансова допомога – як за кошти державного бюджету, так  і у вигляді пільгових кредитів, грантів – дозволяє істотно підтримати дрібного  сільгоспвиробника, який сьогодні є головним джерелом продовольчої безпеки країни», – підкреслив Юрій Тарасюк.

З основними видами підтримки українських аграріїв можна ознайомитися на сайті Житомирської РВА:

Комерційна пропозиція кредитування клієнтів аграрного сектору;

Напрями фінансової підтримки агропромислового комплексу у 2024 році.