#плічопліч: Юних учасниць черліденгу із ЗСО Коростишівської громади переповнювали неймовірні емоції та спортивний азарт
Територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у повному розпалі. Сьогодні в Коростишеві відбулися змагання з черліденгу серед команд закладів загальної середньої освіти Коростишівської громади.
Неймовірні емоції, сповнені надії погляди, адреналін та спортивний азарт переповнювали учасників черліденгу.
Кожним кроком команди демонстрували гнучкість, синхронність та енергію.
За результатами змагань, І місце посіла команда ліцею № 9 імені Олега Ольжича, ІІ місце – ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка, ІІІ – ліцей №1 Коростишівської міської ради.
Учасники інших закладів освіти (Стрижівський, Щигліївський ліцеї, ліцей №2 ім.Л.Х.Дарбіняна), хоча і не посіли призових місць, та все ж проявили неймовірний талант та зусилля.
Вітаємо команди з чудовими результатами, а переможцям бажаємо гідно виступити на районному етапі.
Ці змагання стають випробуванням не лише фізичної витривалості та майстерності, але й сили духу, здатності працювати в команді та перевершувати власні очікування.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl