Сьогодні – День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:00

Рівно десять років тому 14 березня перші 500 добровольців Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нові Петрівці, щоб сформувати  добровольчий батальйон для протистояння агресії ворога. Згодом підрозділ вирушив на схід України та став щитом на захисті держави. Людей з різних регіонів, різного віку, професій, соціального статусу об’єднало одне – непереборне прагнення боронити свою землю від підступного загарбника.

З того часу Україна веде відлік мужності та героїзму тих, хто не заради відзнак, а за покликом серця захищає її незалежність й суверенітет. Сьомий рік поспіль на загальнодержавному рівні ми віддаємо данину шани людям, які були, є і будуть взірцем патріотизму, відваги, самопожертви та відданості українському народу.

Готовність добровільно захищати свою державу є запорукою Перемоги нації нескорених над країною-агресором. Перемоги омріяної, вистражданої і неминучої.

Слава українським добровольцям!

Слава Україні!