Увага! Шановні жителі Житомирського району, підприємці, керівники установ та організацій!

Дата: 14.03.2024 12:15

Житомирська районна військова адміністрація продовжує отримувати повідомлення про те, що нібито від імені начальника РВА Юрія Тарасюка через ватсап, вайбер, месенджер надходять листи, повідомлення з проханням перерахувати кошти "на підтримку ЗСУ".

🔻Вкотре наголошуємо, що посадові особи Житомирської РВА, в тому числі начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, НЕ звертаються до жителів району, керівників установ та організацій з метою збору коштів.

✅Будьте уважні та перевіряйте інформацію, перш ніж перераховувати кошти!

❗Кожним подібним випадком шахрайства займаються правоохоронні органи. Тому просимо вас у разі наявності інформації або отримання звернення невстановлених осіб, що видають себе за посадовців Житомирської РВА, невідкладно повідомляти про такі дії правоохоронні органи!