Рада з питань ВПО при Житомирській РВА затвердила операційний та стратегічний плани роботи на поточний рік

Дата: 14.03.2024 12:18

13 березня за участі першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, що функціонує при Житомирській районній військовій адміністрації.

Голова ради Світлана Прокоф’єва поінформувала присутніх про підсумки діяльності очолюваного органу, зосередилася на потребах та проблемах, які турбують вимушених переселенців. А це насамперед забезпечення належних умов для їх проживання, навчання дітей, працевлаштування та вирішення інших питань місцевого значення.

Представниця Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України поділилася успішними кейсами підтримки людей, які приїздять евакуаційним потягом до нашого регіону та знаходять тимчасовий прихисток на території Житомирського району.

За словами Сергія Кириченка, наразі Рада з питань ВПО спільно з Житомирською районною військовою адміністрацією та громадами працюють над вирішенням житлових питань вимушених переселенців, зокрема пошуком та формуванням відповідного житлового фонду для їх тимчасового проживання.

Учасники засідання затвердили операційний та стратегічний плани роботи Ради з питань ВПО на 2024 рік.