ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу у Миропільській громаді

Дата: 15.03.2024 14:21

Сьогодні, 15 березня, на базі Миропільського ліцею пройшов ІІ (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу.

Поборотись за першість у громаді серед учнівських команд долучилися команди Миропільського ліцею та Миропільської гімназії. Окремо між собою змагались команди дівчат та команди хлопців.

Всі учасники перебували в піднесеному настрої, були гарно налаштовані на справедливу та чесну гри. У результаті жеребкування першими змагались команди дівчат. Перемогу отримала команда Миропільського ліцею.

Хлопці ж змагались у другій грі. І місце виборола також команда Миропільського ліцею.

З привітальним словом до юних спортсменів звернулися  селищний голова  Світлана Власюк та директор ліцею Оксана Гуменюк.

Усі учасники змагань були нагороджені медалями, та грамотами, команди отримали кубки.

Дякуємо учасникам за гарну гру та піднесений дух спорту! Дякуємо, що не втрачаєте наснаги до занять волейболом. Маємо надію, що наступного року у цих змаганнях візьме участь більша кількість команд громади, та всі вони покажуть ще кращий рівень гри!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion