З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2024 08:00

Щорічно на третю неділю березня припадає професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Тепло і затишок у наших оселях, стабільне енерго- та водопостачання – ці та інші послуги завдяки працівникам комунальних служб стали невід’ємною складовою життєзабезпечення населення, запорукою його комфорту.

Не покладаючи рук, працівники галузі щоденно забезпечують для споживачів необхідні побутові послуги, подекуди змушені виконувати екстрені роботи, які виникають в умовах воєнного стану, аби житлово-комунальне господарство працювало без перебоїв.

Усім причетним до житлово-комунальної сфери висловлюю щиру вдячність за невтомну працю, відданість професії. Бажаю життєвої наснаги, витримки,  успіхів, нових трудових здобутків та якнайшвидше мирного неба!

начальник Житомирської районної
військової адміністрації