#плічопліч: Юні футзалісти Потіївської громади продемонстрували гарну командну гру. ВІДЕО

Дата: 18.03.2024 12:57

ІІ етап з футзалу в Потіївській громаді в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під керівництвом досвідченого тренера Сергія Ходаківського відзначився високим рівнем професіоналізму та емоційною напруженістю. Кожен учасник мав можливість показати свою майстерність та стратегічне мислення в грі на малій площі.

Турнір продемонстрував захоплюючі поєдинки, де вирішальним чинником була командна згуртованість та індивідуальні навички.

Ніщо не може зрівнятися з емоціями, які відчували вболівальники, підтримуючи свою команду. Їхня енергія та ентузіазм надавали додаткового піднесення гравцям і зробили матч незабутнім для всіх присутніх.

Щира вдячність нашим захисникам, які дають нам можливість жити, навчатися і змагатися.

Слава Україні! Героям слава!

Разом до перемоги! Разом ПЛІЧ-О-ПЛІЧ!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #SCL_zhytomyrregion #житомирщина