#плічопліч: Юні футзалісти Потіївської громади продемонстрували гарну командну гру. ВІДЕО
ІІ етап з футзалу в Потіївській громаді в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під керівництвом досвідченого тренера Сергія Ходаківського відзначився високим рівнем професіоналізму та емоційною напруженістю. Кожен учасник мав можливість показати свою майстерність та стратегічне мислення в грі на малій площі.
Турнір продемонстрував захоплюючі поєдинки, де вирішальним чинником була командна згуртованість та індивідуальні навички.
Ніщо не може зрівнятися з емоціями, які відчували вболівальники, підтримуючи свою команду. Їхня енергія та ентузіазм надавали додаткового піднесення гравцям і зробили матч незабутнім для всіх присутніх.
Щира вдячність нашим захисникам, які дають нам можливість жити, навчатися і змагатися.
Слава Україні! Героям слава!
Разом до перемоги! Разом ПЛІЧ-О-ПЛІЧ!
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #SCL_zhytomyrregion #житомирщина