Проєкт USAID "Економічна підтримка України": «Будуємо майбутнє української логістики та експорту»

Дата: 28.03.2024 12:33

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» оголошує початок прийому грантових заявок в рамках Річного програмного запиту APS-ERA-003 «Будуємо майбутнє української логістики та експорту».

Метою цього Річного програмного запиту є отримання заявок на грантове фінансування для досягнення двох важливих цілей економічного відновлення України; 1) розбудова експортного та логістичного потенціалу сільського господарства з наголосом на торгівлі зерном; та 2) покращення експортної інфраструктури, технологій та процесів уздовж західних кордонів України.

Для кого

Проєкт USAID шукає партнерів серед логістичних компаній, асоціацій або виробників логістичного обладнання в сфері сільського господарства, агентств маркетингового аналізу, організаторів бізнес заходів, неурядових організацій, консалтингових фірм, постачальників навчальних послуг, державних структур, науково-дослідних та освітніх установ.

Вся Україна

Дедлайн

30.08.2024

Деталі

Результатом партнерства повинно стати: покращення знань логістичних компаній, що працюють в агросекторі, щодо передового міжнародного досвіду торгівлі зерном, його продажу та маркетингу, збільшенню експортних продажів на нові ринки (наприклад, ЄС, Північної Африки); співфінансування логістичного обладнання у сфері сільського господарства, на яке існує значний попит; підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок персоналу логістичних компаній, які працюють в агросекторі, щодо використання обладнання для експорту зерна; удосконалення процесу в пунктах пропуску, що приведе до підвищення експортного потенціалу; покращення транскордонного співробітництва між Митною службою України та митними органами на кордоні ЄС та Молдови.