Національний форум: "Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)"

Дата: 01.04.2024 09:30

З 2027 року в Україні почнеться реалізація реформи профільної середньої освіти. Учні зможуть обирати напрям навчання, курси та предмети, а школи проводитимуть якісну профорієнтаційну роботу та будуть відгукуватися на потреби учнівства в тих чи тих курсах.

Така реформа потребує зміни змісту освіти та підходів до організації освітнього процесу. Тому з 2025 року почнемо пілотування і готуємося до цього вже 💪

✅ Обрали перших 25 закладів загальної середньої освіти для завчасної підготовки до пілотування. Ці школи мають надалі стати менторами для пілотних шкіл.

3-4 квітня відбудеться дводенний форум «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)». Долучайтеся до перегляду наживо.

Ви почуєте про профільну освіту від представників шкіл із країн, де працює ця система, а також від спеціального гостя — Андреаса Шлейхера, засновника міжнародного дослідження PISA й директора з питань освіти та навичок ОЕСР.

Спікери форуму зосередяться на практичній інформації щодо організації профільної освіти. Зокрема, ви почуєте:

⚡️ про концепцію реформи профільної освіти;

⚡️як профільне навчання організовано в інших країнах;

⚡️які є способи персоналізувати освітню траєкторію учня / учениці;

⚡️що таке карʼєрне консультування і як його організувати;

⚡️які є можливості для співпраці шкіл та ЗВО.

Дивитися можна тут Форум «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)» та на YouTube-каналі МОН https://www.youtube.com/c/MONUKRAINE

Долучайтеся!