Шановні віряни західного обряду Житомирського району, дорогі друзі!

Дата: 31.03.2024 08:00

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

На жаль, вже більше 10 років ми відзначаємо Великдень в умовах війни в Україні. Наша держава та її громадяни переживають дуже складний період, та все ж ми щиро віримо, що Господь  не залишить Україну та українців, що наші молитви про мир будуть почуті  і що дуже скоро ми відчуємо довгоочікувану радість Перемоги.

У цей величний день ми просимо в Бога великої благодаті, щоб здійснилася наша найзаповітніша мрія – Перемога України у війні, настало мирне життя, відбудувалися наші  міста, селища, села, розквітла  наша держава.

Тож, хочу щиро побажати всім нам відчути істинність перемоги добра над злом, життя над смертю, радості над смутком, любові над ненавистю, віри над розчаруванням, України - над російським окупантом! Нехай із кожним ударом великоднього дзвону в кожен дім увійдуть Господній мир і Його всесильне благословення.

Христос Воскрес воскрес, воскресне й Україна!

начальник Житомирської районної військової адміністрації
Юрій ТАРАСЮК