10-річний ювілей Черняхівська студія вокального співу «ТІП-ТОП» відзначила благодійним концертом. ФОТО. ВІДЕО

Дата: 02.04.2024 11:41

Святковий благодійний концерт з нагоди свого 10-річного ювілею організувала студія вокального співу «ТІП-ТОП» КЗПО «БДЮТ» Черняхівської селищної ради (керівник Тетяна Хоменко).

29 березня до Черняхова на свято музики завітали численні шанувальники творчості «ТІП-ТОП». За дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка на творчому звіті юних вокалістів побувала керівниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Ярослава Журавель.

Глядачі були вражені різноманіттям репертуару та після кожного виступу щедро нагороджували юних вокалістів оплесками вдячності за чудові патріотичні композиції, сучасну музику, яскраві художні номери.

Гарним завершенням свята стало відзначення вихованців студії грамотами та пам’ятними статуетками, а також спільне виконання рідної всім «Ой у лузі червона калина…».

До слова, колектив студії вокального співу впевнено завойовує призові місця не лише на обласних, а й на всеукраїнських і міжнародних конкурсах з вокального мистецтва.

Зібрані на благодійному концерті кошти будуть перераховані на потреби творчих колег Олексія Кривошеї та Дмитра Ляса, які нині боронять Україну від російського агресора.