Відбулося засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби

Дата: 02.04.2024 15:04

З метою реалізації прав громадян на альтернативну (невійськову) службу сьогодні, 02 квітня, під головуванням заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслава Авраменка відбулося засідання районної комісії з питань альтернативної (невійськової) служби.

Члени комісії розглянули заяву про проходження альтернативної служби громадянином на комунальному підприємстві Житомирського району та ухвалили відповідне рішення відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, альтернативна (невійськова) служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. На альтернативну (невійськову) службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.