«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: змагалися юні волейболісти Андрушківської громади

Дата: 02.04.2024 15:39

У громадах Житомирського району змагання в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» не припинялися і під час весняних канікул.

Так, на базі Андрушківського ліцею ім. А.Н. Вітрука право вийти у ІІІ, районний, етап виборювали  юні волейболісти. Загалом участь у змаганнях з цього виду спорту взяли 7 волейбольних команд (4 команди хлопці та 3 - дівчата).

Боротьба була емоційною, насиченою та завзятою. Спортсмени не лише змогли закріпити набуті знання, але й отримали досвід участі у змаганнях.

За підсумками II етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», Андрушківську територіальну громаду в III (районному) етапі представлятимуть команди з волейболу, футзалу та баскетболу Андрушківського ліцею ім. А.Н. Вітрука.

Бажаємо кожному учаснику завжди залишатися переможцями по життю, вірити у свої сили, постійно прагнути до перемог і високих нагород.

Разом тримаємо спортивний фронт України! Спільно до перемоги!

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion