Активності для молоді Миропільської громади від «Kreative spase». ФОТО

Дата: 05.04.2024 10:45

Миропільська громада продовжує співробітництво з Молодіжним центром Житомирщини «Kreative spase». 4 квітня до них завітали представники центру Назар та Анастасія з активностями, які провели у двох  закладах загальної середньої освіти  – Миропільському та Печанівському ліцеях.

Молодь громади розписувала власний одяг спеціальними фарбами, розмальовували сувеніри, які потім забрали із собою на згадку про цей день. Для випускників Миропільського ліцею Анастасія провела воркшоп «Як обрати майбутню професію», під час якого залучила молодих людей до цікавих опитувань та завдань, допомагаючи обрати цікавий напрямок для себе на майбутнє.

На завершення заходів серед молоді провели розіграш футболок від U-Point «Твоя думка важлива».

Головною особливістю Молодіжного центру Житомирщини є його команда, до складу якої входять молоді вмотивовані люди, які прагнуть змін на краще та привносять у кожне учнівське середовище гарний настрій, позитив, креативність.