«Роби своє» – конкурс бізнес-ідей спрямований на підтримку мікропідприємництва в громадах

Дата: 05.04.2024 12:29

Метою конкурсу «Роби своє» є створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні. Географія конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.

Завдання конкурсу:

– стимулювати соціально-економічні перетворення в міських та сільських громадах за рахунок ведення підприємницької діяльності, у т.ч. створення робочих місць, що забезпечить покращення життя громадян та активізує діяльність громадських ініціатив;

– виявити та підтримати сталі підприємницькі бізнес-ідеї, які матимуть суттєвий вплив і помітно сприятимуть процесам самоорганізації місцевого населення;

– провести пошук нових ефективних інноваційних практик, що залучають громадян до прийняття рішень та заохочують громадян до самозайнятості;

– стимулювати розвиток «дефіцитних» для міської та сільської місцевості послуг: побутові, соціально-культурні, інформаційно-консультативні та торгові послуги населенню.

Умови участі

1. У Конкурсі можуть брати участь:

- фізичні особи – громадяни України, що планують розпочати власну справу;

- фізичні особи-підприємці, приватні підприємства, що здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки станом на дату оголошення початку конкурсного відбору та хочуть розширити та/або здійснити релокацію і якісно покращити свою бізнес діяльність.

2. Участь у конкурсі "Роби своє" є безкоштовною.

3. Співфінансування бізнес-ідеї з боку Учасники конкурсу "Роби своє" є обов’язковим.

Крайній термін подачі заявок: 09.04.2024

Бюджет конкурсу: 10 000 000 грн
Розмір гранту: до 100 000 тис. грн
Географія конкурсу: 13 областей України