У центрі уваги – захист прав та інтересів дітей

Дата: 11.04.2024 14:52

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії – фахівці служби у справах дітей Житомирської РВА – поінформували про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу (ДБСТ) на території шести громад.

З урахуванням висновків та звітів було затверджено 46 індивідуальних планів щодо виховання, розвитку й утримання кожної дитини.

Підсумовуючи засідання, Сергій Кириченко зазначив, що першочергова увага має приділятися якнайкращому забезпеченню інтересів підростаючого покоління, а тому усім необхідно працювати над створенням умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, належне утримання, турботу, навчання та розвиток.