Юрій Тарасюк взяв участь у відкритті Дошки вшанування пам’яті полеглих Героїв Березівської громади

Дата: 13.04.2024 10:25

Сумна і водночас важлива для людської пам’яті подія зібрала у селі Березівка представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенство, військових, громадськість: тут відбувся мітинг-реквієм з нагоди  відкриття  Дошки вшанування пам’яті полеглих Героїв Березівської громади.

До участі у меморіальному заході долучилися начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій, Березівський сільський голова Михайло Яромов.

«Ми всі у неоплатному боргу перед Воїнами світла, які  поклали свої життя  на вівтар Перемоги і мирного прийдешнього рідної Батьківщини.  Встановлення меморіальних дощок – данина пам’яті тим, кого вже не повернути, нагадування про те, яку високу ціну ми платимо за свободу і незалежність  України. Герої залишаться в наших серцях назавжди», – сказав Юрій Тарасюк.

Почесне право відкрити Дошку вшанування пам’яті було надано дітям захисників та проведено ритуал її освячення.

Під час мітингу-реквієму відбулася церемонія вручення високої державної нагороди – ордена «За мужність» ІІІ ступеня рідним полеглого Олександра Слеменьова.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні Героїв та поклали квіти до меморіальної дошки на знак глибокої шани до патріотів України, які передчасно пішли у засвіти.

Пам’ять нетлінна… Доки житимемо – пам’ятатимемо.