Вакансія (державна служба) в Житомирську районну державну адміністрацію (Управління соціального захисту населення)

Дата: 16.04.2024 12:26

Посада: начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян, осіб з інвалідністю та ВПО.

Основні функції та обов'язки: здійснює керівництво роботою соціальної підтримки пільгових громадян осіб з інвалідністю та ВПО, забезпечує виконання завдання та заходів спрямованих на соціальну підтримку пільгових категорій та осіб з інвалідністю.

Організація роботи здійснюється із дотриманням вимог Закону України «Про державну службу», Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Законодавства по статусах і соціальному захисту населення.

Освіта: вища (магістр, спеціаліст) з досвідом роботи.

Вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, проходження конкурсу (після закінчення воєнного стану).

Звертайтеся за адресою: 10003, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Лесі Українки, буд.1, каб. 306.

Графік роботи: з 8:00 до 17:00

Телефон для довідок: 0971145885