Масштабування та діджиталізація. Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2»

Дата: 17.04.2024 09:01

Триває набір учасників на другий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» покликаний підтримати українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної справи.

Проєкт об’єднає як майбутніх підприємиць, які тільки хочуть створити бізнес, так і досвідчених, які потребують підтримки у розвитку підприємства.

Загальний фонд фінансової підтримки становить 5 200 000 гривень.

Навчання триватиме 4 місяці та складається з 17 освітніх модулів, які проводитимуть 14 лекторів з бізнесу та психології.

Навчання буде проводитися у двох форматах:

• офлайн — на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі, Одесі, Ужгороді, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Луцьку, Тернополі, Рівному, на базі КНУ ім. Т. Шевченка в Києві;
  • онлайн — для учасниць з населених пунктів України, де відсутні центри підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Після заповнення реєстраційної форми — усі зареєстровані учасниці до 12 травня отримають e-mail лист на вказану пошту з інформацією, щодо того до якої групи їх розподілено — онлайн-навчання або буткемпу. Результат розподілення учасниці до тої чи іншої групи залежить від створеної учасницею відеопрезентації, а саме чи дотримані всі критерії виконання (критерії оцінки відеопрезентацій наведено у офіційних правилах проєкту). Відбір проводиться незалежним журі, перевага участі в буткемпах надаватиметься безбар’єрним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати дані принципи у діяльність підприємства.

Приєднуйтеся до акселератору та заповнюйте форму ТУТ.