Вакансія (державна служба) в Житомирську районну державну адміністрацію (Сектор фінансів)

Дата: 18.04.2024 09:10

Посада: головний спеціаліст сектору фінансів Житомирської районної державної адміністрації.

Основні функції та обов'язки:

Здійснення аналізу виконання районного бюджету.

Проведення фінансування установ району.

Внесення розписів видатків та доходів загального та спеціального фондів районного бюджету в ІПК «Місцеві бюджети» та змін до них.

Підготовка та узагальнення матеріалів (розрахунків, таблиць, пояснювальних записок тощо) та складання районного бюджету.

Організація роботи здійснюється із дотриманням вимог Закону України «Про державну службу», Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавства з питань бюджетної політики.

Освіта: вища, за освітнім рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, без досвіду роботи.

Вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, проходження конкурсу (після закінчення воєнного стану).

Звертайтеся за адресою: 10003, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Лесі Українки, буд. 1, каб. 210.

Графік роботи: з 8:00 до 17:00

Телефон для довідок: 0686847899