Відбулось засідання колегії держархіву області, участь у якому взяли працівники Житомирської РВА

Дата: 26.04.2024 09:15

25 квітня 2024 року відбулось засідання колегії держархіву Житомирської області. Участь у засіданні взяли керівник апарату Житомирської районної військової адміністрації Сергій Кривонос, начальник архівного відділу Житомирської райдержадміністрації Валентина Шахворост, провідний спеціаліст Лілія Шишук, голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук та завідувач архівної установи Хорошівської селищної ради (трудовий архів) Світлана Кривенко.

На черговому засіданні колегії було розглянуто питання про результати комплексних перевірок роботи віддаленого робочого місця архівного відділу Житомирської районної державної адміністрації в смт Хорошів та архівної установи Хорошівської селищної ради (трудового архіву).

Також членами колегії заслухано питання про стан роботи з розшуку справ у держархіві області у 2023 році. Ухвалені відповідні рішення.