Ветеранські організації та громади можуть отримати грантову підтримку

Дата: 29.04.2024 16:04

Встигніть податися до 10 травня, аби надавати ще більше якісних послуг для ветеранів.

Наші партнери Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ Японії оголосили грантову програму для ветеранських організацій, установ та громад.

Хто може взяти участь:

🔰 Комунальні та державні установи, громадські організації, які надають підтримку ветеранам, членам їхніх сімей, членам сімей загиблих та ветеранам з інвалідністю. Організації мають бути зареєстровані та діяти на території, підконтрольній Уряду України, в усіх областях, де безпекова ситуація дозволяє проведення заходів.

Напрями діяльності:

📍фізична реабілітація

📍психологічна допомога

📍допомога з пошуком роботи та перекваліфікацією

📍культурні, освітні та інші соціальні послуги.

🔰 А також територіальні громади/окремі об’єднання мешканців у межах села, селища чи міста із територій, підконтрольних Уряду України, в усіх областях, де безпекова ситуація дозволяє проведення заходів.

💪 10 громад та 10 організацій, які будуть визначені переможцями конкурсу, отримають:

◾️Фінансову підтримку до 15 000 євро на придбання необхідного обладнання

◾️Навчальні курси для персоналу щодо посилення їхньої спроможності надавати якісні послуги ветеранській спільноті;

◾️ Підтримку з боку фахівців МОМ перед та під час організації заходів.

Щоб узяти участь заповніть форму заявки та надішліть її (та підписану копію) на електронну адресу: IOMVeteranProject@iom.int до 10 травня 2024 року включно.

Всі деталі за лінками у коментарях ⤵️

Проєкт «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» впроваджується МОМ за фінансування Міністерства закордонних справ Японії з 31 березня 2024 до 30 березня 2025 року і має на меті згуртувати українське суспільство та посилити стійкість місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів.

🤝 Власне, як і наша співпраця із Міжнародною організацією з міграції.

Мінветеранів