Підбили підсумки контрольної перевірки виконання вимог законів у сфері цивільного захисту на території області

Дата: 01.05.2024 12:52

На Житомирщині завершено контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, проведену комісією ДСНС України.

Зокрема, у період з 22 по 30 квітня перевірялася  організація укриття населення в захисних спорудах області, реагування на надзвичайні ситуації різного характеру, планування заходів з евакуації, а також виконання протипожежних заходів та заходів цивільного захисту в закладах освіти, медичних установах.

За підсумками перевірки 30 квітня під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Олександра Федька відбулася нарада, участь в якій у режимі онлайн взяв заступник начальника Житомирської РВА В’ячеслав Авраменко, керівники територіальних громад, які перевірялися.

Під час наради голова комісії, заступник начальника управління ‒ начальник відділу техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Андрій Бондаренко ознайомив присутніх з проєктом акту контрольної перевірки, який найближчим часом буде підписаний та поданий на розгляд Кабінету Міністрів України.