Скільки часу дійсний електронний рецепт на доступні ліки?

Дата: 02.05.2024 13:38

Не завжди виходить швидко погасити отриманий електронний рецепт на лікарські засоби чи медичні вироби, які підлягають реімбурсації. Нагадуємо, скільки часу діє е-рецепт на “Доступні ліки”:

☛ 30 календарних днів — на ліки за програмою реімбурсації від серцево-судинних захворювань, цукрового та нецукрового діабету, хвороб нижніх дихальних шляхів тощо;

☛ 30 календарних днів — на лікарські засоби за програмою реімбурсації для лікування осіб у посттрансплантаційному періоді;

☛ 30 календарних днів — на медичні вироби за програмою реімбурсації (тест-смужки для індивідуального глюкометра для визначення рівня глюкози в крові);

☛ 10 днів — на наркотичні лікарські засоби.

❗ Нагадуємо, що термін дії електронного рецепта на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний кошт, становить 90 днів.

ℹ︎ Датою виписування електронного рецепта є дата, коли лікар підписує електронний рецепт в електронній системі охорони здоров’я.

НСЗУ Національна служба здоров'я України