Подбайте про власну безпеку — не користуйтесь телефоном, керуючи транспортним засобом

Дата: 07.05.2024 13:24

Використання засобів зв’язку дозволяється за допомогою спеціальної гарнітури або мультимедійної системи автомобіля, що дає змогу не відриватися від керування авто.

Відповідно до пункту 2.9 (д) ПДР водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв'язку, тримаючи їх у руці.

👮🏻‍♂️👩🏻‍🚒🧑🏻‍🔬 Винятки — водії оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання.

Пам'ятайте, що за таке порушення ПДР передбачена адміністративна відповідальність — штраф у розмірі 510 гривень.

Однак, штрафи ніщо у порівнянні з вашою безпекою та безпекою усіх учасників дорожнього руху.

Будьте уважними за кермом та не відволікайтеся на телефонні розмови чи листування у месенджерах.

Керуйте відповідально!

Управління патрульної поліції в Житомирській області