Як створити безбарʼєрний молодіжний простір: новий серіал на Дія.Освіта

Дата: 08.05.2024 09:35

Кожна людина заслуговує на рівний доступ до можливостей для розвитку та самореалізації. Щоб допомогти працівникам молодіжних центрів створити доступні та безбар'єрні простори для всіх молодих людей, зокрема молоді з інвалідністю, Дія.Освіта запускає новий серіал «Інклюзивна молодіжна робота».

У 18 серіях експерти та експертки з молодіжної політики й молодіжної роботи розкажуть про:

📌 права та можливості молоді

📌 інклюзивний підхід у роботі з молоддю

📌 виклики та бар’єри, з якими стикається молодь

📌 як організовувати інклюзивні заходи

📌 кейси інклюзивної роботи з молодіжними просторами

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» — частина реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, запровадженої з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

🔗 Дивіться освітній серіал за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» створено з ініціативи Мінцифри для освітньої платформи Дія.Освіта, громадською організацією Рада жінок Донеччини за фінансування та в межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA Eastern Europe & Central Asia, Міністерство молоді та спорту України й радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності.