Депутати місцевих рад можуть подати заявку на участь у програмі «Молодий політик 2024»

Дата: 10.05.2024 10:48

Депутати сільських, селищних, міських, обласних рад, молодші 35 років, можуть подати заявку на участь у програмі Європейського Комітету Регіонів «Молодий політик 2024». Це стало можливим завдяки набуттю Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

Заявки приймаються до 14 червня 2024 року за цим посиланням.

Метою програми є залучення молодих політиків до діяльності Європейського комітету регіонів та їх ознайомлення із провідними практиками ЄС.

Учасники програми запрошуються до участі в тематичних засіданнях комісій Комітету, зокрема в дебатах, консультаціях з доповідачами щодо ключових висновків Комітету, а також в конференціях та семінарах.

Учасники також матимуть можливість зустрітись із членами Європейського комітету регіонів та європейськими політиками, налагодити з ними зв'язки та взяти участь у пленарних засіданнях Європейського комітету регіонів.