На святковому ярмарку під час Спартакіади у Мирополі зібрали понад 60 тисяч гривень для Захисників

Дата: 20.05.2024 11:50

Минулими вихідними у селищі Миропіль відбулася ветерансько-спортивна Спартакіада серед команд сусідніх територіальних громад  на підтримку Збройних сил України під гаслом «Від Мирного Поля для мирного неба». До заходу долучилися спортсмени 7 громад із Житомирського та Звягельського районів та Хмельниччини: Романівської, Чуднівської, Баранівської, Миропільської, Полонської, Понінківської та Шепетівської.

Учасники Спартакіади змагалися з п’яти видів спорту – мініфутболу, волейболу, стрітболу, шахів та дартсу. У підсумку переможцями в загальнокомандній першості стали команди: Баранівської  територіальної громади – І місце, Миропільської – ІІ місце, Полонської – ІІІ місце.

Цінним подарунком нагороджено найстаршого учасника змагань, 89-річного шахіста з Баранівки Михайла Креміня.

Одночасно зі Спартакіадою на пришкільній території Миропільської гімназії проводились різноманітні заходи для збору коштів на військові потреби наших Захисників. Чого тільки не було на ярмарку – від різноманітних кулінарних страв, смаколиків до прикрас, оберегів, сувенірів та інших оригінальних виробів місцевих творчих умільців. Святкову атмосферу підсилювали виступи аматорського вокального колективу «Миропільчанка», юних черлідерок.

Під час заходу стараннями Миропільського центру розвитку дитини було чудово організовано дозвілля для дітей, проведено змагання з армреслінгу.

Усього вдалося зібрати 60 180 гривень, які підуть на потреби Захисників, у першу чергу на придбання необхідної техніки та військового спорядження.

Нехай розвивається спорт, радіють діти. Нехай зміцнюється наша єдність та прагнення перемогти ворога!