Звернення начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка з нагоди Дня Героїв України

Дата: 23.05.2024 09:15

Шановні жителі району, дорогі співвітчизники!

Вітаю вас з Днем Героїв України!

Сьогодні ми вшановуємо мужніх і відважних людей, які своїми героїчними вчинками та самовідданістю зробили значний внесок у незалежність та процвітання нашої держави. Цей день є символом гордості, патріотизму і відданості рідній землі.

Ми згадуємо героїв минулого, які боролися за свободу та незалежність України, та віддаємо шану сучасним Героям – воїнам, добровольцям, медикам, волонтерам, які сьогодні захищають нашу країну на передовій, зміцнюють тил. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю полеглих Героїв, які віддали життя за Україну та її майбутнє. Їхній подвиг є прикладом незламності, мужності та відваги для всіх нас.

Нехай цей день стане нагадуванням про цінність свободи й незалежності, яку ми маємо завдяки нашим Героям. Бажаємо всім міцного здоров'я, благополуччя, миру та злагоди. Нехай наша країна буде сильною і квітучою, а пам'ять про Героїв завжди живе в наших серцях.

Слава Україні!

Героям Слава!