Як мінімізувати корупційні ризики в органах місцевого самоврядування?

Дата: 28.05.2024 14:45

Як мінімізувати корупційні ризики в діяльності місцевої влади? Яким чином попереджувати ризики корупції у містобудуванні, земельних відносинах чи управлінні комунальним майном?

📑 Всю цю інформацію можна знайти у Методології оцінки корупційних ризиків у діяльності органів місцевого самоврядування: https://bit.ly/3VsbiAh

Це посібник розроблений у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС у партнерстві з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Документ охоплює ключові сфери роботи органів місцевого самоврядування. У першу чергу йдеться про містобудування, земельні відносини, управління нерухомим комунальним майном, публічні закупівлі, антикорупційні заходи, соціально-економічну інфраструктуру. Ключове – Методологія дає покроковий алгоритм оцінки корупційних ризиків та можливих правопорушень у цих сферах.

Окрім цього у посібнику можна знайти:

✅ настанови з написання звіту за результатами проведеного оцінювання;

✅ концепцію розробки програмного документа територіальної громади у сфері запобігання корупції, зокрема Плану доброчесності, Антикорупційної програми або іншого документа.

☝🏻 Методологія буде корисною для керівників громад та органів місцевого самоврядування, антикорупційних уповноважених та інших посадовців на місцях, громадськості, що прагнуть мінімізувати корупційні ризики у роботі ОМС.