Зверення начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з нагоди свята останнього двзоника

Дата: 31.05.2024 08:30

Шановні друзі, учні та батьки Житомирського району!

Сьогодні, у зворушливий день Останнього дзвоника, Україна знову відчуває гіркоту війни. Замість безтурботного сміху та святкових вигуків, багато шкіл зустрічають це свято в тиші й смутку.

Війна жорстоко обірвала дитинство тисяч українських дітей. Багато з них змушені були покинути рідні домівки, втратили друзів, близьких, а головне – мирне життя.

Та, попри біль і трагедію, український дух залишається нескореним. Навіть у ці складні часи ми продовжуємо вірити в майбутнє, в перемогу добра над злом.

Останній дзвоник цього року – це не лише прощання зі школою, а й символ незламності і єднання українців. Це нагадування про те, що навіть у найтяжчі часи потрібно берегти знання, здобувати освіту, адже саме освіта є запорукою кращого майбутнього.

Вітаємо з Днем останнього дзвоника всіх українських дітей та вчителів! Бажаємо вам міцного здоров'я, нескоримої волі та мирного неба над головою. Нехай це свято стане для вас джерелом нових сил та натхнення.

Слава Україні!

начальник Житомирської районної військової адміністрації