Які військово-облікові документи потрібно мати із собою у громадських місцях?

Дата: 31.05.2024 16:45

За оновленими правилами призову на службу під час мобілізації, військово-облікові документи у громадян дозволили перевіряти на вулиці, за місцем проживання, роботи чи навчання.

🔸Тепер просити показати їх зможуть не лише представники територіальних центрів комплектування, а й поліцейські та прикордонники.

🔶Військово-обліковий документ підтверджує, що всі потрібні дані про громадянина та його військовий статус є в системі військового обліку. Під час мобілізації носити його із собою повинні всі чоловіки віком від 18 до 60 років.

☝️Тож існують такі військово-облікові документи:

➡️для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;

➡️для військовозобов'язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного;

➡️для резервістів – військовий квиток.

🔸16 травня затвердили нову форму військового квитка – електронну, яка буде відображатися у кабінеті військовозобов’язаного в застосунку "Резерв+".

❗️Він буде мати таку ж юридичну силу, як і фізичний. За даними Міністерства оборони України, функція стане доступною з 18 червня.

#оновлення_даних_ТЦК #ЖОТЦК #тцк_інформує #долучайся_до_зсу #Будь_ЗСУ #ЗахищаймоУкраїну