12 бізнесів можуть отримати 480 тис. євро на розвиток експорту та інновацій від EU4Business

Дата: 04.06.2024 15:18

Подавати заявку можуть малі та середні підприємства, які працюють у сферах:

♻️ переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудування, будівництво, виготовлення меблів тощо);

👠 креативної індустрії (мода, дизайн та інші);

*️⃣ інших галузей, не згаданих вище, з експортним та інноваційним потенціалом.

Підприємці можуть отримати грант до 40 000 євро кожен та консультаційну підтримку.

Дедлайн — 25 червня 2024 року 23:59. Подавати заявку — тут: https://www.12grants4sme.world/

☝️ Пріоритет буде надаватися підприємствам, які дотримуються принципів циркулярної економіки, зеленої економіки, екологічно чистого виробництва, енергоефективності, відновлювальної енергетики.

Гранти надаються у межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Партнер з виконання – Глобальний договір ООН в Україні (ГС «Мережа ГД в Україні»).

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME