Житомирщина посилює обороноздатність: зводяться додаткові фортифікаційні споруди

Дата: 07.06.2024 15:34

З метою посилення обороноздатності Житомирської області та захисту населених пунктів від можливих агресій, за дорученням начальника ОВА Віталія Бунечка, його заступник Олександр Федько провів робочу нараду.

У нараді взяли участь перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко, представники сил оборони та керівники громад регіону.

Під час зустрічі обговорювались питання пріоритетних напрямків розбудови фортифікаційних споруд, визначення першочергових потреб та подальших кроків щодо їх реалізації.

Акцентовано на:

• Необхідності зведення додаткових захисних рубежів для надійного захисту мирного населення та об'єктів інфраструктури від можливих ворожих обстрілів.
  • Взаємодії та співпраці між органами влади, військовими та громадськістю задля оперативного та злагодженого виконання поставлених завдань.
  • Забезпеченні матеріально-технічного ресурсу для будівництва фортифікаційних споруд.

Учасники наради окремо відзначили:

• Важливість спільних зусиль для зміцнення обороноздатності регіону.
  • Готовність докласти максимум зусиль для захисту Житомирщини від будь-яких загроз.

Зазначено, що будівництво фортифікаційних споруд є одним із ключових елементів комплексної системи оборони області.