Захисникам України: даруємо книги з любов'ю та вдячністю!

Дата: 11.06.2024 13:47

У рамках зворушливої благодійної акції "Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України", ініційованої нотаріусом і волонтером Віктором Доброльожою спільно з Тетерівською громадою, вдалося зібрати близько 100 книг українською мовою!

Згідно з правилами акції, всі книги мають бути українською мовою. Кожен примірник буде підписаний щирими словами побажань та підтримки для наших Захисників - тих, хто зараз проходить лікування та реабілітацію у медичних закладах Житомирщини. Саме їм і будуть передані ці книги.

Збір книг організували працівники сільської ради та відділ культури. Книги приймалися у бібліотеках та старостатах громади, що й допомогло досягти чудового результату.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи та подарував книги нашим захисникам!

"Ця акція - це свідчення нашого єднання та підтримки наших захисників, які самовіддано служать на благо України. Зібрані книги стануть не лише джерелом знань, але й символом нашої поваги та вдячності за їхню невтомну працю. Нехай вони стануть їм вірними супутниками на шляху до одужання та благополуччя", - зазначила сільський голова Валентина Ільницька.

Нагадуємо, що акція "Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України" є БЕЗСТРОКОВОЮ, і долучитися до неї дуже просто:

• Придбайте або оберіть книгу українською мовою з власної бібліотеки;
  • Напишіть на ній слова побажань та підтримки для наших воїнів;
  • Віднесіть книгу до найближчої бібліотеки, старостату або сільської ради.

Усі зібрані книги обов'язково будуть передані нашим Захисникам.

Долучайтеся! Разом ми сила!

Нехай слово книги стане їм джерелом натхнення, розради та одужання!