15 Лютого, 2024 р., 08:57
Щорічно 15 лютого в Україні традиційно вшановують учасників бойових дій на території інших держав, які з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок у локальних війнах та збройних конфліктах.
29 Січня, 2024 р., 08:12
Щороку 29 січня ми вшановуємо подвиг молодих патріотів, які 106 років тому поклали свої життя на вівтар жертовності заради свободи і незалежності України.
27 Січня, 2024 р., 08:00
Ми пам’ятаємо, ми згадуємо мільйони вбитих, закатованих у таборах людей різних національностей, різних країн світу, яким випала гірка доля пройти крізь тенета фашистських творців доктрини знищення людства.
25 Січня, 2024 р., 10:39
Сильний лідер нескореної української нації, у період найважчих випробувань він зумів об’єднати країну, стати  уособленням прагнень волелюбного народу до незалежності, непохитної віри у Перемогу України над підступним агресором.
20 Січня, 2024 р., 09:45
Понад 240 днів тривали жорстокі бої за Донецьке летовище. Практично у повному оточенні українські бійці тримали його оборону. 18 - 21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу аеропорту загинуло 58 захисників. 21 січня було прийнято рішення відвести бійців з нового терміналу, який був повністю зруйнований і непридатний до оборони.
31 Грудня, 2023 р., 15:00
Дорогі земляки – жителі Житомирського району!
24 Грудня, 2023 р., 17:24
Шановні жителі Житомирського району, керівники підприємств,  установ, організацій!