31 Березня, 2024 р., 08:00
У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
26 Березня, 2024 р., 08:00
Того пам'ятного 2014-го бійці новосформованого у системі МВС підрозділу одними з перших рушили на схід країни, щоб дати гідну відсіч ворогові, що віроломно вторгся на українську територію.
25 Березня, 2024 р., 08:24
Сьогодні професійне свято відзначають працівники служби, покликаної  захищати суверенітет української держави, конституційний устрій, охороняти державні таємниці, боротися з корупцією, організованою злочинністю і тероризмом.
17 Березня, 2024 р., 08:00
Щорічно на третю неділю березня припадає професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
14 Березня, 2024 р., 08:00
Рівно десять років тому 14 березня перші 500 добровольців Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нові Петрівці, щоб сформувати  добровольчий батальйон для протистояння агресії ворога. Згодом підрозділ вирушив на схід України та став щитом на захисті держави. Людей з різних регіонів, різного віку, професій, соціального статусу об’єднало одне – непереборне прагнення боронити свою землю від підступного загарбника.
09 Березня, 2024 р., 08:00
9 березня – особлива дата для українців. Цього дня 210 років тому народився геніальний український поет, художник, прозаїк, мислитель, борець за волю народу Тарас Григорович Шевченко.
26 Лютого, 2024 р., 11:49
24 лютого 2014 року кораблі військово-морського флоту рф, які охороняли морську акваторію в районі проведення Сочинської олімпіади, прийняли на борт у Новоросійську «зелених чоловічків» (російських військовослужбовців без розпізнавальних знаків) разом із бойовою технікою та вийшли курсом на Севастополь.
24 Лютого, 2024 р., 08:03
От ми і підійшли до цієї трагічної дати, яка два роки тому стала ще однією точкою відліку російсько-української війни, кардинально вплинула на хід новітньої історії України, змінила життя кожного нашого співвітчизника.
20 Лютого, 2024 р., 08:15
Шановні жителі Житомирського району!
19 Лютого, 2024 р., 08:50
Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила Тризуб як Малий Герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.