Бербар’єрність

24 Липня, 2024 р., 12:14
24 липня радник та працівники Житомирської районної військової адміністрації, представники територіальних громад Житомирського району взяли участь в онлайн-дискусії на тему: «Інформаційна безбар'єрність: доступні медіа та публічна інформація у різних форматах».
22 Липня, 2024 р., 12:55
Безбар'єрний цифровий світ — там, де ви.
19 Липня, 2024 р., 13:00
Дуже часто ми не знаємо, як правильно говорити про людей, які відрізняються від нас. Боїмося їх образити, тому й уникаємо.
17 Липня, 2024 р., 14:49
Насамперед, розмовляючи з дитиною на цю тему, враховуйте її вік та запит, – які саме питання вона вам ставить.
04 Липня, 2024 р., 15:00
Питання повернення ветеранів до цивільного життя та роботи стає все більш актуальним. Після досвіду бойових дій вони часто прагнуть змінити сферу діяльності, шукаючи нові кар’єрні можливості.
03 Липня, 2024 р., 14:58
Слово має значення. Користуватися мовою безбар’єрності - це грамотно і свідомо.
26 Червня, 2024 р., 12:19
Порушення зору бувають різного рівня – людина може бачити погано або ж бути повністю незрячою. Більшість людей з порушеннями зору (близько 90%) мають залишковий зір, тобто можуть бачити контури предметів, відрізняти світло і тінь.
24 Червня, 2024 р., 12:11
Коли ветеран / ветеранка потребують розв’язання проблем, то поміж перших інстанцій, до яких доводиться звертатися, є органи місцевого самоврядування. Але знайти спільну мову з системою державної підтримки іноді буває непросто.
24 Червня, 2024 р., 10:05
В умовах війни обставини, в яких перебуває людина, можуть змінюватися. Наприклад, під час воєнного стану люди змушені йти до магазину за наявності документів, що посвідчують особу. Нам доводиться шукати альтернативні маршрути на випадок, якщо розпочнеться повітряна тривога. Існує необхідність повідомляти та попереджати рідних та близьких про те, куди плануємо йти та коли повернемося. Отже, немає жодної сфери життя, якої б не торкнулися зміни.
19 Червня, 2024 р., 12:41
Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності. Його провів Центр соціальних змін та поведінкової економіки за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Експертної ради з комунікацій безбар’єрності.