Бербар’єрність
28 Листопада, 2024 р., 10:13
27 листопада 2024 року відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності при Житомирській районній державній адміністрації.
27 Листопада, 2024 р., 14:15
Що таке тригери? Тригери — це пускові механізми, що повертають людину до пережитих емоційних подій, часто пов’язаних із травмою. Вони можуть викликати страх, тривогу, апатію чи навіть панічну атаку. Особливо небезпечними є травматичні тригери, які активують мозкову "сигналізацію", примушуючи організм діяти, ніби загроза все ще присутня.
26 Листопада, 2024 р., 09:36
Безбар’єрність – це не лише про простір, а й про свідомість. Це про зміни у сприйнятті, підтримку ініціатив, співдію та створення світу, де комфортно всім.
15 Листопада, 2024 р., 16:10
Керівник відіграє значну роль у підтримці психічного здоров’я своїх співробітників, особливо якщо хтось із них переживає тривожні стани чи стрес.
12 Листопада, 2024 р., 10:12
Дезорієнтація – це психоневрологічний розлад, і надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває у такому стані, можуть лише лікарі-психіатри або психологи. Водночас ви можете надати первинну психологічну підтримку та допомогти людині знайти її близьких.
06 Листопада, 2024 р., 09:30
Жінки-лідерки громадських організацій осіб з інвалідністю з Бердичівської, Пулинської, Романівської та Житомирської територіальних громад, взяли участь в майстер-класі з декупажу. Захід організований Житомирською обласною громадською організацією «Молодь. Жінка. Сім’я.», проходив у рамках проєкту «Підтримка жінок-лідерок у ТГ Житомирської області» за підтримки Українського Жіночого Фонду.
29 Жовтня, 2024 р., 10:15
Одне з головних завдань будь-якої сучасної держави — забезпечити рівні можливості для всіх своїх громадян. Україна не є виключенням. Із 2021 року в нас діє Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору. Її мета — зробити доступність нормою для кожного, незалежно від віку, здоров’я, соціального статусу чи місця проживання. Важливо, щоб стратегія виходила за межі урядових кабінетів та впроваджувалася в містах та селах. Це той результат, який необхідний для нашого суспільства. Тому за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України були створені Методичні рекомендації для місцевих рад, щоб допомогти їм у цьому процесі.
28 Жовтня, 2024 р., 09:55
Якщо ви спілкуєтесь з людиною, яка користується послугами помічника-компаньйона чи, наприклад, перекладача жестової мови, звертайтесь особисто до людини, а не до супроводжуючого чи помічника.
25 Жовтня, 2024 р., 09:24
Всі люди здатні комунікувати, просто роблять це по-різному: хтось усно словами, а хтось – іншими способами. І найпростіший інструмент, яким ви можете скористатись при спілкуванні з людиною з інвалідністю, – це просто поставити запитання.
16 Жовтня, 2024 р., 14:57
У "Довіднику безбар’єрності", що розроблений з ініціативи першої леді України Олени Зеленської в рамках програми «Без бар’єрів» сказано, що: