Юридичний відділ

26 Січня, 2024 р., 16:10
Сьогодні, 26 січня 2024 року, набирає чинності Закон України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 28.07.2023 №3285-IX. Про це повідомляє Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
25 Січня, 2024 р., 13:17
При купівлі товарів у кредит споживач наділений правами та обв’язками, встановленими Законом України «Про захист прав споживачів» із особливостями, визначеними Законом України «Про споживче кредитування».
18 Січня, 2024 р., 15:32
Законодавство України захищає права споживачів, а куди саме потрібно звертатися за захистом своїх прав у різних випадках:
09 Січня, 2024 р., 11:21
Все частіше повідомлялося про дзвінки від організацій, які представляються «Центром правової допомоги» або «Центром правової підтримки» та пропонують безкоштовні правові консультації. Нерідко в таких організаціях безоплатна лише перша консультація, а далі послуги платні.
03 Січня, 2024 р., 14:29
Кабінетом Міністрів України, як суб’єктом законодавчої ініціативи, зареєстровано у Верховній Раді України: Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав і свобод людини і громадянина під час примусового виконання рішень» (реєстр. №10389 ).
03 Січня, 2024 р., 13:14
Акції та рекламні знижки – ці безпрограшні методи залучення покупців завжди активно застосовують крамниці, особливо напередодні новорічних свят.
28 Грудня, 2023 р., 11:15
Держпродспоживслужба нагадує, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів» в Україні з 06 листопада 2023 року заборонено використання, реалізацію та передачу переважної більшості видів феєрверків, салютів та петард, а саме:
27 Грудня, 2023 р., 10:00
Антитютюновий закон захищає здоров'я молодих українців, тому поряд із рекламою забороняється стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин до них і пристроїв для нагрівання тютюну.
22 Грудня, 2023 р., 08:45
Звертаємо увагу споживачів, що статтею 6 Закону України «Про молоко та молочні продукти» заборонено використовувати жири та білки немолочного походження, будь-які стабілізатори і консерванти у виробництві традиційних молочних продуктів (масло, сир, сметана, ряжанка, кефір, сир кисломолочний).
21 Грудня, 2023 р., 10:29
Перше, про що має подбати продавець та звернути увагу покупець – це належне маркування взуття. Окрім наявності обов’язкової інформації про товар, що регламентується статтею 15 Закону України «Про захист прав споживачів», відповідно до Технічного регламенту маркування матеріалів, що використовуються для виготовлення основних складових взуття, яке надходить для продажу споживачу, що затверджений постановою Мінекономіки від 06.03.2019 №358, на маркуванні взуття обов’язковою є інформація про три основні складові, а саме: матеріал верху, підкладки й устілки, а також підошви.