У центрі уваги – забезпечення пріоритетного права дітей на сімейне виховання

Дата: 22.02.2024 14:20

Сьогодні, 22 лютого, головний спеціаліст служби у справах дітей Житомирської РВА Юлія Горобець спільно з начальником служби у справах дітей Вільшанської сільської ради Мирославою Скоржепою провели робочу нараду  з працівниками бюджетних установ Карповецького старостинського округу щодо пошуку серед населення кандидатів у патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, усиновителі.

Фахівці надали роз'яснення щодо особливостей сімейних форм виховання. Головний акцент зустрічі ставився на активізації зусиль щодо запровадження послуги патронату над дитиною на території Вільшанської громади.

Нагадаємо, що патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Якщо вам не байдужа доля дітей, за більш детальною інформацією звертайтеся до Служби у справах дітей Житомирської районної військової адміністрації.