25 Грудня, 2023 р., 12:01
25 Грудня, 2023 р., 09:09
9.00 - хвилина мовчання
22 Грудня, 2023 р., 16:01
Сьогодні, 22 грудня, під головуванням заступника голови Житомирської районної ради Володимира Палія відбулася остання у поточному році, 26 сесія районної ради восьмого скликання. Участь у її роботі  взяв начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.
22 Грудня, 2023 р., 09:00
9:00 - хвилина мовчання
21 Грудня, 2023 р., 16:00
19 та 20 грудня в Житомирі відбулася подія, яка уособлює силу жіночої підтримки та єдності. За ініціативи громадської діячки, голови ГО “Мир на долоні”, а також радниці начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірини Гладкої, було розпочато реалізацію проєкту “Жіноча єдність – сила для Перемоги!”, який побудований на принципі “Рівна – рівній”, покликаний надати підтримку жінкам ветеранів та внутрішньо переміщеним особам (ВПО).
21 Грудня, 2023 р., 14:57
Сьогодні, 21 грудня, у Черняхівській територіальній громаді відбулася церемонія вручення високих державних нагород.
21 Грудня, 2023 р., 10:58
Тепер придбати машину можна буде в кілька кліків без зайвих перевірок, «бігунків», черг на касі банку та величезної комісії — послуга перереєстрації авто доступна в Дії. Зараз сервісом зможуть скористатися власники легкових автівок, мотоциклів і мопедів.
21 Грудня, 2023 р., 09:00
9:00- хвилина мовчання
20 Грудня, 2023 р., 12:29
Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.